עדשות משרדיות

עדשות משרדיות מתוכננות באופן ייחודי עבור אלו מאתנו שנמצאים שעות רבות בסביבה משרדית, בקריאה מרובה של מסמכים ועבודה מול מחשב. לעיתים, התוצאה של אופי העבודה תתבטא אצלך בכאבי גב, צוואר, או ראש. אך חשוב לדעת, שלאורך זמן, גם העיניים סובלות מאוד מההתבוננות הממושכת בצג המסך או בניירת. זו דורשת התמקדות עמוקה של העיניים לאורך זמן ושינויים תכופים בתנועות ובמנח שלהן, מה שיבוא לידי ביטוי בכאבי עיניים ובהידרדרות של יכולות הראייה שלך. עדשות משרדיות נועדו לספק הגנה לעיניים שמחתימות כרטיס יום יום במשרד, ולצמצם את הנזקים שנגרמים להם עקב כך.

עדשות InOffice - העדשות שיתאימו את העבודה במשרד - אליך

עדשות InOffice בנויות בדומה לעדשות מולטיפוקל, אך היתרון שלהן הוא במבנה המותאם באופן ייחודי לסביבה המשרדית. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, עדשות InOffice, שומרות על תנוחה טבעית וארגונומית של העיניים בעת השינויים התכופים שהן עוברות במהלך יום העבודה – מהתבוננות במסך המחשב, אל מסמכים מודפסים, וחוזר חלילה.

""

הטכניקה הייחודית יוצרת שילוב מדויק בין משקפיים חד-מוקדיים, המיועדים לצפייה ממושכת במסך מחשב; לבין משקפיים חד-מוקדיים, שנועדו, למשל, לקריאה נוחה של מסמכים.

""

התבוננות לקדמת העדשה, תאפשר צפייה חדה ונעימה במסך שמולך; ולעומת זאת, חלקן התחתון של העדשות, מיועד להתבוננות מטה, במטרה לקרוא מסמכים מודפסים, או להקליד במקלדת בצורה נוחה.

""

שימוש בעדשות InOffice יפחית כאבי ראש וצוואר, הנובעים מהדינאמיות המתמדת של תנועות העיניים.

""

מספקות ראייה מיטבית, וגורמות לחידוד התמונה הניבטת אליך ממסך המחשב, ומהאותיות הקטנות הכתובות על הדף.

עדשות HiTech - נוחות ראייה מקסימלית בכל תזוזת ראש וגוף

עדשות HiTech מיוצרות בטכנולוגיית Digital Ray Path המתקדמת, אשר פועלת באופן ייחודי של עיבוד דיגיטלי. שימוש בהן יאפשר תוצאת ראייה מושלמת, גם באזורי ראייה, שבמרבית העדשות לא מקבלים התייחסות.

""

לעומת עדשות מולטיפוקל או עדשות חד-מוקדיות, עדשות HiTech מותאמות מבחינת עוצמת המרשם ושדה הראייה אל עיניך ואל צרכי סביבת העבודה שלך, באופן אישי.

""

אלו עדשות ייעודיות לטווחי עבודה המשתנים תכוף, ודורשים קריאה מרובה, שעות לא מעטות אל מול לפטופ או טאבלט, צפייה במצגות עד טווח של 4 מ', וקבלת קהל.

""

בעזרתן, מתקיים מעבר חלק של הכוח הרגרסיבי בין טווח הראייה הקרוב לטווחי הביניים, שבמקרים אחרים, מקשה על עיניך.

""

הכוח הרצוי אל מול האישון, ניתן להגדרה באמצעותן, בצורה מדויקת.

""

חשוב לציין, כי בשיחה עם האופטומטריסט/ית, יש להסביר את אופני העבודה מול מסכים ואנשים, ואת טווחי המרחקים שאלו דורשים ממך.

יש לך שאלות לגבי עדשה מסויימת? רוצה לדעת יותר על איזה סוג עדשה יכול להתאים לך? אנחנו פה לענות ויעוץ על כל שאלה.